Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit lehetne csinálni ezekkel...

Mit lehetne csinálni ezekkel a hülye hangyákkal?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hete állandóan itt mászkálnak a szobámban.

Hiába porszívózok, nem ér semmit, azt sem tudom, hogy honnan jöhetnek.

Nem úgy kell elképzelni, mintha egy rakás hangya kiszabadulna a bolyból, hanem csak úgy max. 10 darab, de az állandóan!

Hol az asztalomon vannak, hol az asztal lábánál, ha az asztalomon hagyom a laptopot abba is bele mennek, a szőnyegem is teli van az asztal körül (pedig sokszor porszívózom őket) néha már az ágyra is felmásznak, és csak annyit érzek, hogy valami csiklandozza a karomat, és a lábamat...

Szóval úgy nagyjából az asztal körül hemzsegnek, ami az ablak alatt van (ha ez számít).


Mit lehetne velük csinálni? Hiába porszívózok ki alaposan minden négyzetcentimétert, 10 perc múlva kárba vész az egész.


Köszönöm! 15/L



2012. jún. 22. 09:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de egy István, akit már vagy ezer éve nem láttam, megcsinálta és neki bevált! :D
2012. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
Én vagyok babérleveles.Kérdező azt tudod hogy hol jönnek be?Mert pl ha az ablakon akkor a párkányt vagy a teraszon akkor a küszöb környékét érdemes beszórni...Örülök hogy tudtam segíteni.
2012. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Üzenem Istvánnak, hogy nagyon dicséretes a kreativitása!! :)


Kedves "babérleveles"! :D Sajnos nem tudom pontosan, hogy hol jönnek be, de ha látnád az asztalom környékét... mindenhol babérlevél. Még most is mászkálnak, úgyhogy nem sikerült őket teljesen kiirtani. :s

2012. jún. 25. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!