Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen házi praktikák vannak...

Milyen házi praktikák vannak a hangyák ellen?

Figyelt kérdés

Már egy ideje megesz minket a hangya, a konyhában, a szobákban, mindenütt ott vannak, hiszen szezonja van. Pedig tiszták vagyunk, mindig eltakarítunk, porszívózunk, mégis csak egy jégkrémes pálcikát ott hagyok az asztalomon, mert épp dolgom van, és majd kiviszem, de pár perc és egy pár hangyaboj ellepte az egész asztalt.

Olvastam, hogy csili, és ecet ami taszítja őket. Meg liszt. Én ezért azt csináltam, hogy leszortam lisztet az asztal köré, mint valami rituálé, megvan szabva a határ, és csináltam egy oldatot: Egy pihárba forró vizet öntöttem, 2 db csili paprikát belevágdaltam, mindenestül beletettem, kavargattam olyan sokáig mig ki nem hült. Ezután ecettel megtöltöttem úgy hogy a pohár másik fele is tele lett. Ezt kavargattam, és injekciós tűvel felszívtam belőle, és a liszt mellett párhuzamosan ezzel is kialakítottam még egy határt. A küszöb szélét, (mert ott volt egy csomó hangya, pedigott semmi nem volt, gondoltam ott jutnak be) bepermeteztem a maradék adag pohárral. Hagytam rászáradni. Kiporszívóztam. És a hangyák 10 perc mulva megint találtak valami morzsát az asztalon.. Hangyaporral is próbálkoztam, de azok nem elriasztják őket, csak megölik. Arra bármi képes. Hallottam hogy a citromtól is "félnek" de énmár nem is hiszek ennek... Tudnátok mondani valamit ami bejött nektek? Mertmár idegesítőek ezek a kis bogarak..



2012. júl. 8. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

:)


[link]

2012. júl. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ez mi?
2012. júl. 8. 18:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak egy vicces hangyacsapda.
2012. júl. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 doboszoli ***** válasza:
Keverj össze porcukrot sütőporral,tedd a hangyák által látogatott helyre, rövid időn belül el fognak tűnni.
2012. júl. 9. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Csak 700Ft biztos hatás!!!

Protect

Csótány és hangya írtó aeroszol nekem ez vállt be!!!


Keresd meg hol és merre jönnek be és ki a hangyák mindig ugyanazt az útvonalat követik.


Már vagy két hete nincs hangya meglehet enni a két három napos zsömléket is.. Macska kajába se mennek bele ha kint hagyod.


Sutőpor nem jó!!! Nézd meg nem zavarja őket aki ezt írja.

2012. júl. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!