Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Évek óta küzdünk, hogy irtsuk...

Évek óta küzdünk, hogy irtsuk ki a bolhákat?

Figyelt kérdés
Nagy területen állatokat is tartunk. Most hogy a 6 hós babámat is összecsipték végképp besokaltam. Igényes középosztálybeli család vagyunk,folyamatosan irtunk,és semmi eredménye. Senki nem akar jönni hozzánk már, meg is értem mondjuk. A kutyákat cseppentjük, mellette fújjuk taktikkal,neocidollal,stb. Az udvart heti 1x pörköljük (folyós homok), és sherpával permetezzük. A lakást is fújjuk minden vacakkal és föl szoktam mosni neostomosanos vízzel. DE! Nemsoká mászik s babám nem fordíthat a lakás méregben! SOS!

2013. jún. 26. 12:08
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tocsoghat..
2013. jún. 26. 12:19
 2/3 anonim válasza:
Mindent ki kell alaposan porszívózni (ágy, szőnyeg főként, mert ott kelnek ki), textíliákat kimosni, utána lehet bolhaírtóval körbeszórni/fújni.
2013. jún. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos ezen sokszor túl vagyunk. Nem bent van a gond,hanem kint. Bent hiába oldódik meg a gond,újra bejön, mert kint a homokban nem tudjuk kiirtani. Kiderült, hogy már az előttünk lakoknál is gond volt ez. Hiába irtom ki a lakásban, ha újra beugrálnak vagy a ruhán bejönnek.
2013. júl. 1. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!