Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A hangyák fészke lehet a...

A hangyák fészke lehet a lakásomban, vagy hozzám csak feljárnak?

Figyelt kérdés
Panelban lakom a 3.-on...
2013. jún. 30. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Esélyes hogy valamelyik falnál, vagy a sarokba főleg a bútor mögött van olyan kosz amibe befészkelték magukat. De ha csak pár darabbal találkozol akkor nem lehet nagy gáz. De ha van szoba növényed még ott is lehetséges hogy egy kisebb fészek van a földbe.

Jártam már így hogy a nagy cserepes virágomba egy egész hangyabojt likvidáltam. Pedig én a panel 10. emeleten lakom....

2013. jún. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát az én kis szemem fényei a parketta réseibe menekülnek a Raid elől. Amúgy csak néha látok 1-2 darabot az amúgy is morzsás padlón, viszont ha valami "friss" esik le, azon szoktam látni 20-at is. Ezért írtam ki, mivel ki tudja mi van a parketta alatt. Ilyet tervezek venni: [link]
2013. jún. 30. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Panelban általában fáraóhangyák laknak. Ha csak ilyen kevés egyeddel találkozol, nem nálad van a fészkük.
2013. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!