Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az lehet, hogy a matrac...

Az lehet, hogy a matrac belsejében vannak az ágyi poloskák?

Figyelt kérdés
Eddig 1 irtásunk volt, de még mindig találgattunk párat szerte a házban, de az én szobámban egyet sem (csak az irtás előtt). Viszont most hogy fekszek az ágyamon, úgy hogy nincs beágyazva, csak a matrac, mivel még nem alszok idebent miattuk...még mindig néha csípéseket találok magamon, és nem látok sehol semmit ha odanézek....nem értem:/

2013. aug. 1. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Ismételjétek meg az írtást.
2013. aug. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehallgatnak?? Akkor lehet, hogy minket is!!!
2013. aug. 13. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Pont most én is feküdtem a kanapén, és valami csípett. Nem találtam semmit. Megint csípett. Aztán megtaláltam a kis szemetet, annyira pici volt, hogy alig látszott. Nálam két hete volt irtás, azt hiszem holnap megint felhívom őket. Hadd kérdezzem meg, hogy hol laktok és hogy van-e ötletetek, hogy hogy kerültek a házba?

Borzalmasan kínlódok miattuk, apám meg engem hibáztat, pedig se használt bútort, se használt ruhát, se anikvár könyvet, semmi ilyesmit nem vettem mostanában.

2013. aug. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azóta már megoldódott a probléma, sikerült megszabadulnod tőlük? mert hallom, vannak, akik évek óta kínlódnak ezekkel az élősködőkkel....


és ha igen, megírnád pár szóban, hogy mi vezetett eredményre? sajnos sokan szenvedünk ezektől, pedig takarítunk, igényesek vagyunk (lennénk) a környezetünkre - spec. használt holmit se viszek haza, se bútort, se semmi egyebet -, mégis itt vannak ezek az apró vérszipolyok, és hiába irtattam három alkalommal, még mindig jelen vannak valahol, és totál készen vagyok tőlük, mert hiába bontom elemeire a lakást, nyomukat nem találom, viszont csípnek mint a veszedelem... :(

2014. aug. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!