Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Vettem egy puha matracot, de...

Vettem egy puha matracot, de felek, hogy rosszul döntöttem!?

Figyelt kérdés
Vettem az ikeaban egy puha matracot(sultan fidjetun), de azt olvastam ,hogy a puha nem jó. 15 eves vagyok, 45 kiló. Ebbol kiindulva nem vettem kemenyet, kozepes, meg csak horribilis árakon volt. Még nem próbáltam ki a matracot itthon, mert három napig kell pihentetni vásárlás után és tegnap vettem. De már előre felek. Jelentkezhet egyáltalán derekfajas ennyi idosen? A matracrol annyit, hogy 14 cm vasrag és van rajta 4,5 cm memoriahab. Az üzletben kényelmes volt, mert szeretek ilyen "pihepuha"ágyban aludni. Vagy rosszul döntöttem?

2013. máj. 13. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt nem mondom hogy nagyon jól döntöttél. A gerincnek a keményebb fekhely a jó.De mivel még fiatal vagy ,és aránylag "könnyű" súlyu,így nem fog megfájdulni még a derekad .Az Ikea nem tartozik az olcsó árak kategóriájába .
2013. máj. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hol van olcsóbb, és jó ?
2013. máj. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!