Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az ágyipoloskát ki lehet...

Az ágyipoloskát ki lehet irtani valahogy? Honnan jönnek ezek az undorító lények és hogy terjednek? Karanténba kéne zárnom magam, vagy mi?!

Figyelt kérdés

Nem hiszem el ezeket az undorító dögöket, panelban lakom, és valamelyik szomszédtól átjöttek. Azonnal kihívtam a rovarirtókat, mindent kimostam 75 fokon, szárítógépben szárítottam.

Erre most látom, hogy hazahoztam múlt hétvégén apukám házába is, valószínűleg a ruháimmal.

Miután a rovarirtók kint voltak, néhány napig egy barátnőmnél laktam, mert nem akartam abban a full vegyszerrel eláztatott lakásban a kutyámmal ott maradni. Most attól félek, hogy ha apámnak haza hoztam, akkor valószínűleg a barátnőmnek is vittem belőle.

Teljesen el vagyok keseredve, soha nem fogok megszabadulni tőlük és mindenkit megfertőzök a környezetemben, vagy mi a franc lesz?



2013. aug. 3. 16:58
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Most mászott egy a ruhámon a munkahelyemen, remélem lassan mindenki akivel kapcsolatba kerülök poloskás lesz :(
2013. aug. 15. 11:52
 12/19 anonim válasza:
Nekem is tele van a lakásom poloskával, és már voltak párszor irtani, de úgy látszik, nem használ semmit. Vagy ezek a kis dögök nagyon ravaszak, vagy a rovarirtó volt nagyon rossz, de én már teljesen ki vagyok készülve tőlük. Egyszerűen megőrülök.
2013. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Én nem látok bogarakat, csak nagyon ritkán, de a csípéseiket érzem. Most áttakarítottuk az egész lakást, minden szekrény kimosva, elhúzva, alatta kitakaritva. Sehol nem láttam se fészket, se bogarat, semmit. De meg mindig csípnek.

Ma megint kijönnek a rovarirtók, de a szomszéd csaj szerint esélytelen.

2013. aug. 26. 10:52
 14/19 anonim válasza:
amúgy szerintem az egy téves kijelentés, hogy ezeknek van "fészkük", mert képesek bárhol lepetézni, akár egyedül is, tehát attól, mert találsz egy nagyobb csapat bogarat, nem biztos, hogy azzal ki is vannak irtva.
2013. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nálam végre sikerült kiirtani őket. 2 rovarirtás, tapétafelszedés és nagyon alapos takarítás, valamint reménykedés, hogy nem jelenik meg újra...
2013. aug. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
előző vagyok: nem lehet, hogy mellette bolhád is lett? Csak magamból indulok ki, mert a poloska mellett én bolhát is szedtem össze, a csípése nagyon hasonlított ahhoz, mint amit a poloskák okoztak.
2013. aug. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Sikerült kiirtani azóta?

Vedlett bőrt sem találtál soha??

2013. aug. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Hát, hétfőn volt irtás, azóta 1db hullát találtam, semmi mást. Remélem végetér a rémálom, bár nem annyira megnyugtató, hogy hétfőn a szomszéd csajhoz is jöttek irtani és hozzá már garanciában, mert túl volt a két irtáson, és három hónapon belül visszajöttek. Én most nagyon elszánt voltam, mindent de mindent lefujattam velük, röhögtek is rajtam. Befújattam a porszívó zsákját, az ajtón a repedést, az összes csövet, a szellőző nyílást, tényleg minden gyanús dolgot. Remélem siker lesz.

Ja és nem, nincs bolhám, azokat felismerem, mert szoktam kutyákat menteni, és bizony előfordult, hogy jött a mentett kutyával a mentett bolha is :) De a bolha azért nem olyan gáz, mint ezek a kis genyók, simán ki lehet irtani.

2013. aug. 31. 23:11
 19/19 Ravel válasza:

Sziasztok! Bocsi, hogy ide írok, de én még abban a fázisban vagyok, hogy nem tudom, hogy mit találtam. Mármint nézegettem a képeket neten az ágyi poloskáról de én nem láttam ahhoz hasonló bogarat. Viszont amiért gyanakszom az az, hogy az ágyneműtartót felnyitva a régi dunyhán találtam ilyen pár milis csíkos kis valamiket aminek a közepe átlátszó. Ez lenne a levedlett bőr?

Három szobánk van (családi ház) és kettőt ellenőriztem, itt az ágyneműtartókban találtam ezeket. A kérdésem az lenne, hogy lehetséges az, hogy a családban csak engem csíp, én vagyok rá érzékeny? Azért vagyok ennyire bizonytalan és kérem a segítségeteket itt mert egy csomó mindent olvastam már itt neten és sokan azt írták hogy felfedezték, hogy náluk ilyen van. Na de nekem nem tűnik annyira egyértelműnek a dolog. A másik ok amiért nem tudom, hogy ezzel van-e dolgunk, az az, hogy én már kb egy éve viszketek, de vannak időszakok amikor nem szenvedek a viszketéstől (felkar, két lapocka között, mellkas). Lehetséges, hogy ennyi időn keresztül nem vettük észre és csak nekem okoz panaszokat?? Még egyszer bocsi, hogy ide írtam, csak itt még normális hozzászólásokat olvastam.

2013. nov. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!