Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Valami lopja/öli a kiscsirkéke...

Valami lopja/öli a kiscsirkéket. Nagyobb patkány méretű lehet, mert akkora lyukat csinál a kerítésen. Hogyan tudnám hidegre tenni?

Figyelt kérdés
mérgezett húsra gondoltam, h. az lenne a legjobb. de mi legyen a méreg? vagy van valami egyéb hatásos megoldás? minden nap elvisz egyet, az új kerítést tönkre teszi.. . nem gyenge jószág lehet. .. segítsetek!
2013. aug. 23. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Menj el a gazdaboltba, ott majd tudják.
2013. aug. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nyestcsapda, beleteszel 1 tojást és bele fog menni. Védett állat szóval megölni nem lehet. És messziről is visszatalál. Vidd el tőletek 50 km-re és bízz benn hogy nem jön vissza.
2013. aug. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk reggelre -14 kicsi csirke lett...az állatok fölötti padlásrészen közlekedett mert ott is találtam belőlük egy adagot fej stb nélkül (kupacba volt gyűjtögetve) ... elkértem a 2 házzal följebb lakók kutyáját és a tyúkok helyett akkor 4 éjszakára azt csuktam oda.Azóta se híre se hamva... a kutya nem kapta el,de szerintem biztos nagy pofára esés volt neki,hogy viháncolva ment volna kajálni és nem épp az várta ott amire számított :D
2013. aug. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen, a kutyára én is gondoltam, de bezárni mem merem a tyúkudvarba, mert szétszednék még ők is a kerítést... ha mem felejtem el bezárni a tyúkólat, akkor eddig megmsradtak, de ez nem állapot, ráadásul idővel oda is befúrná magát mert vályog. most vettem ragasztót,már lét helyre tettem furnér lapot, amit bekentem vele, éjjel bezárom a pipiket és teszek az ól elé is, hátha meglesz.
2013. aug. 23. 10:57
 6/7 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
lehet az menyét pocok vagy görény,mert volt olyan hogy a három közül valamelyik végigkarcolta az egyik o.társam kocsiját!!és a kutyájukra (ami magyar vizsla) arra is rátámadt!!!!!
2013. szept. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!