Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Segítség, csótányinvázió!...

Segítség, csótányinvázió! Melyik elektromos készüléket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
Valaki segítsen légyszi! A lakásunkat ellepték a csótányok, és nem tudunk velük mit kezdeni, csak jönnek és jönnek! Az összes ismert házi praktikát kipróbáltuk, de sajnos mind hatástalannak bizonyult. Most a neten rábukkantam az elektromos csótányírtó készülékekre. Tudna valaki segíteni, hogy melyiket érdemes megvenni? Szakembert nem merünk hívni, nem bízunk bennük... A segítséget előre is köszönöm!

2013. nov. 16. 23:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Pedig jó lenne egy csótányírtó. Nálunk amíg panelben laktunk évente jött a pasas, befújta a fal mellett, sosem volt csótány. Nem csak nektek, hanem a szomszédoknak is irtani kellene...

Tévében reklámoztak a múltkor valami elektromos irtót...ez volt az:

[link]

de hogy milyen nem tudom, mert hozzánk, mint említettem vala, a csótányos pasas járt.

2013. nov. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Semelyiket, mert pénzkidobás! Mi a nyaralónkba vettünk, szúnyog ellen, azt amelyiket a teleshopban tvshopban vagy hol árultak és lófa..t sem ért , viszont ahhoz képest meg drága volt!

Hidd el, hogy egy szakember többet ér, és szerintem olcsóbb is.

Én egyben bízok, de csak mert rokonom :))

www.rovarnelkul.hu/

2013. nov. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy az elektromos riasztók semmit se érnek. Legalábbis nekem rágcsáló riasztóm és vakond riasztóm van, nem a legolcsóbb készülékek, és semmit se érnek, azon kívül, hogy fogyasszák az áramot.
2013. nov. 17. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Csak a csótánycsapda segít.

Ha az egész házban van, akkor az egész háznak kell összefogni.

Az ÁNTSZ hivatalból is elrendeli az irtást.

2013. nov. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A rovarnelkul.hu szakembere vidékre is kijön? Mert nem pesti vagyok, hanem jászsági :)

Köszi a teleshopos linket, de utánaolvastam, és a használok kb 90-95%-a hatástalannak írta...

2013. nov. 17. 19:12
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha Nagyon nem akartok rovarirtót hívni akkor ragasztós csapdákat ajánlanék.

[link]

2013. nov. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk Pécsett és Szegeden is rendszeresen kijött egy pasas irtani.... szerintem ez mindenhol kell, hogy legyen. Akár ANTSZ-t is felhívhatod, illetve az állatorvostól kérj tanácsot.
2013. nov. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na akkor sikerült a legrosszabb ultrahangost kiválasztani... A csótánycsapda tényleg jó megoldás lehet, de szerintem ha nagyon sok van, akkor csak arra jó hogy megfogja amelyik szaladgál. Teszkóba láttam hogy kapni.

Szerintem ki megy, jászság az annyira nincs messze pesttől, de irj emailt, az ingyen van :)

2013. nov. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, remélem egy héten belül megoldódik a probléma :)
2013. nov. 20. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!