Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Redwood elektromos láncfűrész...

Redwood elektromos láncfűrész (2000W,6700 ford. /perc, Láncvezető hossza: 40,5cm, láncfékkel), Praktikerben most 16E. Érdemes megvenni, megéri?

Figyelt kérdés

Átlagos telekhez kell, gallyazás, max karvastag fák, néha vastagabb. 100 éves tölgyeket nem kívánok vele vágni. :) És ha nyárig bírja, már jó. Viszont absz kezdő vagyok, életem első láncfűrésze lenne.

Itt a képe: [link]



2013. nov. 2. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezek csak alkalmi vágásra valók. /nem tűzi fa / .De én a helyedben nevesebb márkát választanák.
2013. nov. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak nyárig kell, akkor minek költesz rá ennyit?

Szervezd össze a vágnivalókat 1 napra és bérelj egyet.

2013. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A leggagyibb kínai, de ha tényleg csak olyan kevés munkához kell, akkor megteszi ez is.

De gallyazáshoz jobb lenne egy kisebb, könnyebb gép. Bár ha bírod izommal...

2013. nov. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1 Milyen nevesebbre gondolsz?

#2 Honnan lehet ilyet bérelni? És mennyiért?

#3 Milyen kissebb, könnyebbre gondolsz?

2013. nov. 4. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:

#2

Pl. akár a praktikerben is.

Egyébként: google: gépkölcsönzés ... ide beírhatod a számodra legmegfelelőbb környéket (lakóhely, használat helye, etc.)

2013. nov. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tényleg. Köszönöm! Nem tudtam, hogy ilyeneket is lehet bérelni.
2013. nov. 5. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!