Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogy teszitek el úgy a nem...

Hogy teszitek el úgy a nem használt ruháitok hogy ne molyosodjon meg?

Figyelt kérdés
2014. febr. 3. 00:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nálam nincs moly, és sajnos nem tudom, mitől függ, hogy valahol felbukkannak-e...
2014. febr. 3. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jóneked én nem ertem honnan jónnek de sajnos lezert dobozokban talaltam amikhez 2 éve nemnyultam de zart helyisegben voltak nem is értem honnan. Levendula is volt velük
2014. febr. 3. 02:51
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem a hűvös, nedves levegőt szeretik esetleg?.... Ha fűtött szobába tennéd vagy magasra, ahova felszáll a megel?...
2014. febr. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
...meleg.
2014. febr. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

[link]

vagy

[link]


Légmentesen zár, és távoltartja a molyokat, penészesedést stb. Igaz, gyűrődnek, de én amúgyis átmosom mindig, ha egy ruhát hónapokig nem használunk.

2014. febr. 3. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csak tiszta, frissen mosott ruhákat szabad elrakni. A molyok a legkisebb piszokba is belemennek.
2014. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Benejlonozod és molyírtót kell a ruhák közé rakni (sajnos a levendula nem elég). Érdemes a szobákba is molycsapdákat kihelyezni és sajnos mindezt 3-5 havonta cserélni, a textileket ellenőrizni, átmozgatni.
2014. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
A molyok utálják a levendula és/vagy a kámfor szagát. Ezt úgy értem, hogy mindkettőt gyűlölik, de együtt nem vagyok benne biztos, mit alkotnak, lehet, hogy azt meg szeretik. :)
2014. febr. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Régen nekem is beleköltöztek,az eltett ruhákba,én babér levelet tettem bele,azóta semmi. 1zsák ruhába 3db babér levél,különböző részekbe. Alul,középen,és felül legyen 1db.
2014. febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi és hol veszed a babárlevelet milyen kiszerelesben? Mertbami nekem van 3-4 db 400 ft
2014. febr. 15. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!