Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi más lehet ha nem moly?...

Mi más lehet ha nem moly? Vagy mégis az lehet?

Figyelt kérdés

Szóval, nemsokára költözünk, és mikor pakoltam ki a szekrényből a párom öltönyeit, akkor kirepül 3 valamilyen rovar, nagyon megijedtem, egyből molyra gondoltam, de szerintem nem úgy repült mint egy "tipikus" molylepke, és talán nem is úgy nézett ki, nem tudom. :( viszont a többi ruhái (ingek, pólók stb) és az én ruháim között sem voltak ilyesmi repülő izék. Ráadásul mivel tavaly, ahol ezelőtt laktunk élelmiszer molyokkal volt dolgunk, ezért sok levendulát, és moly űző szert szereztünk be amiket beraktunk a ruhák közé, ezért sem értem. Tavaly szeptemberben költöztünk ide, bízom benne hogy egy dögöt sem hoztunk magunkkal, és hogy nem is viszünk tovább. De ha ne adj isten mégis moly volna, (amiket ne talán tán magunkkal hoztunk az előző helyről) akkor miért az öltönyök között voltak? mert hogy azok étel molyok voltak régebben. Még annyit hogy átnéztük az öltönyöket stb, és nem találtunk rajtuk rágás nyomot, vagy arra utaló jelet hogy tanyázott, élősködött volna valami rajtuk.

teljesen tanácstalan vagyok, örülnék ha valami más bogár lenne, esetleg talán légy, vagy nem tudom, de undorodok a molyoktól! Szóval milyen más rovarok/bogarak szeretnek elbújni a ruhák közt??


2014. márc. 29. 21:39
 1/1 anonim válasza:

az is lehet, hogy amikor a szekrény nyitva maradt akár egy percre is, egy légy berepült, és véletlenül be lett oda csukva, aztán amikor te kinyitottad legközelebb a szekrényt, akkor kirepült,

a szomszédom prosti, amikor beszélgettem vele, ő mondta, hogy vele volt már ilyen, szóval szerintem nem kell aggódnod

2014. ápr. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!