Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Poloska, illetve bolha ellen...

Poloska, illetve bolha ellen valami tanács, megelőzés?

Figyelt kérdés

Múlt éjjel összecsipkedte a derekam valami retkes rovar, először gyanakodtam poloskára, de semmi nyomuk nincsen, néztem a rejtekhelyeiket, az ürüléküket kerestem, semmi nyoma nincs ilyennek az ágy környékén vagy alatta, sem pedig benne. Mégis előfordulhat, mondták. Még bolhára gyanakszom. Kimostam minden ágyneműmet mindenesetre, átporszívóztam.

Kérdésem inkább arra terjedne ki, hogy ezek a spray-k hasznosak-e, amivel átfújom az ágyat? Pl. ez:


[link]


Nem érdekelne különösebben, mert lenne időm ezzel foglalkozni, DE barátnőm is van, mégis hogy néz már ki, hogy átmegyek páromhoz, és csupa csípés vagyok, meg átviszem neki, vagy valami...

Ráadásul nem is olcsó venni a Fenistilt és a spray is jó húzós árban van.



2014. ápr. 30. 09:23
 1/5 anonim ***** válasza:
sztem bolha volt, de ha éjnek évadján felkelnél, lebuktathatnád. Ha hirtelen elugrik, akkor bolha. Jó buli lesz megfogni :)
2014. szept. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az volt, a rohadt mocskos anyját neki... Időnként besikerül egy-egy, mivel alkalmanként menni kell tanyára húzni az igát, így összeszedem. De igyekszünk pucéran, átellenőrizve bemenni a lakásba. :D
2014. szept. 4. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél egy gőztisztítót, azzal kidöglesztheted az ágyból, ha mikroméretű. Sajna ez ilyennel jár, de az lesz majd a buli, ha befial egy tücsök a szobádba :)
2014. szept. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gőztisztító? Az igen... Mert mi más baja lesz attól h izzad majd egy kicsit? :D
2014. szept. 4. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
megsül
2014. szept. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!