Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A lótetűt mivel lehet megölni?

A lótetűt mivel lehet megölni?

Figyelt kérdés
és a fészkűk az holtalálható ahol leginkább szoktak lenni ?
2014. máj. 11. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Galationnal szórd be a talajt ha nedves. Az mindent ki visz. Mivel hatásos az unióban be van tiltva. De neten láttam Ukrajnából behozottat .
2014. máj. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jobb gazdaboltok pult alól árulják. Én is így vettem 3000 -ért egy kilót. Nekem évekig elég.
2014. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fészkük a földben van (nem a fán), de ezt csak tojásrakásra használják, nem héderezésre, azaz nem ott fogod őket megtalálni, amikor nem dolgoznak.


Galitiont Szerbiából szoktak hozni.

Amúgy meg meg lehet próbálkozni Arvalinnal vagy Force talajfertőtlenítővel is, bár nem túl jó a hatásfokuk.

2014. máj. 13. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
okés köszi :))
2014. máj. 14. 06:03
 5/7 anonim ***** válasza:

Istenem!!!!!

- Áss le pár befőttesüveget, talajszintre, vagy picit az alá

- Fektess le pár lécet úgy, hogy kb 5 centi magasak legyenek, és mindkét végük befőttesüveg közepébe mutasson.

- A lóbogár a felszínen mászik kajáért, de egymást rühellik.

A léc mentén szépen gyalogolnak, és hopp belepottyannak, ahol vagy sörben fognak táncolni, vagy egymást tépik szét, vagy kiszeded őket és elviszed harcsázni, vagy a süni beelőz, és mindet felzabálja.

2014. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyennel én is próbálkoztam.

Két éve rengeteg volt, mindent kiettek, akkor nekifogtam.

Egy hónap alatt 4 ilyen csapdával 3-at fogtam.

2014. máj. 15. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagyis nem sokat ért? Pecáskönyvben láttam a módszert amúgy. És a méreg után mennyi döglöttet találtál?
2014. máj. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!