Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Rengeteg a pók és a szúnyog a...

Rengeteg a pók és a szúnyog a szobámban, pedig nemrég festették és ha nyitva van a ablak akkor is csak a szúnyoghálós. Ez miért van?

Figyelt kérdés
Nemrég találtam nagy fekete pókot, több kicsit, kaszás pókot, és folyton van legalább 1 szúnyogom. Ti használtok erre valamit? Nekem régen olyan szúnyogirtóm volt, amit be kellett dugni a konnektorba és elvileg megölte a szúnyogokat, de nem tudom a pókoktól hogy szabaduljak meg? Már nagyon zavaró, hogy este lefekszek akkor még nincs sehol semmi, de reggel a sarokban ott figyel, meg már ott vannak a kicsi pókok. Köszönöm előre is!:)

2014. júl. 11. 17:28
 1/3 Szuaszin ***** válasza:
0%
Szerezzél be egy vízilovat! Az elég nagy testű és mindenhova hozzádörgölődzik. A szobádban hagyod és mire mennél lefeküdni minden kisebb-nagyobb rovar lapos lesz! Garantálom!
2014. júl. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pókokra nekem bevált a Bio Kill, jó ideig nem jönnek vissza. A sima bio kill kell, amit bevisz a fészkébe.
2014. júl. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kipróbálom a Bio Kill-t. (1., nem tudod véletlen honnan szerezhetnék egy vízilovat?)
2014. júl. 21. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!