Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Kivagyok teljesen, másnál is...

Kivagyok teljesen, másnál is van még szúnyog? Ez jó ellene? Hogy alkalmazzam? SOS. Gyerekszobában van a legtöbb.

Figyelt kérdés
Tiszta szúnyogcsípéses mindenki!Hatás a szúnyog ellen?Chemotox,Mortein..és társai nem használtak:(
2013. okt. 12. 22:43
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:

[link]

áhh csak a lényeg maradt le...

2013. okt. 12. 22:44
 2/15 anonim ***** válasza:
Néha látok egyet-egyet, de ezek már olyan lelassult változatok. Szóval így tél felé közeledve nem csípnek csak ritkán. És a lakásba ragadva meg is halnak egy idő után.
2013. okt. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Kenjetek Magatokra citromfű vagy eukaliptusz illóolajat! Egy-két csepp a csuklóra, térdre, nyakra.. az ágyat is szórjátok meg, szőnyeget, mindent, napjában 2-3-x és eltávolodnak majd, utálják ezt a szagot. Füstölőt is égethettek, kitehettek szegfűszeggel tűzdelt narancsokat a szobába.... Az ágy köré szúnyogháló...

Mért nem csapjátok agyon őket?

2013. okt. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:

Kedves kérdező, egyszerű :)


Hozzávalók:


a.)50 gramm barna cukor

b.)1 gramm élesztő

c.)egy két literes műanyag palack


Szúnyogcsapda!Hogyan készítsd el? tessék:


A kétliteres műanyag palackot vágd el a felénél, egyenlőre az alsó fele kell most neked, a felső felét tedd félre magad mellé.

Keverd el a barnacukrot forróvízben, azután hagyd kihűlni.Amikor ez megvan, öntsd ezt a vizet a palack alsó felébe.Add hozzá az élesztőt,nincs szükség mixelésre!Így teremt karbon dioxidot!Helyezzük a tölcsér részét (felső felét a palacknak) a palack alsó felébe fejjel lefelé.

Tekerd körbe egy szigetelőszalaggal a felső harmadát, lehetőleg fekete szigetelővel,rögzítvén ezzel a tölcsért is egyúttal.

Kész is a szúnyogcsapda, készítsetek egy párat és helyezzétek el a szoba néhány sarkába.Az összes oda fog menni,jobb mint bármilyen írtó szer.Remélem segítettem.Mostpedig nézd meg a videót is,itt láthatod hogyan csinálják:


http://www.youtube.com/watch?v=pNjyLRQutXs

2013. okt. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Igen amit kifelejtettem 2 deci vízbe legyen a barna cukor.
2013. okt. 13. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,a csapdát ki fogom próbálni,csak barnacukrom nincs itthon.Esetleg sima kristálycukor nem jó hozzá??Le szoktam én csapkodni persze,csak a sötétbe valahogy mindig előbukkan egy-két példány,és reggelre szegény kisfiam össze van csipkedve..Már kínomba lefújtam a függönyt azzal a szerrel amit linkeltem,hátha hatásos lenne.
2013. okt. 13. 13:15
 7/15 anonim ***** válasza:
És mért nem raksz az ágya köré szúnyoghálót? Hangulatos is az ágy fölé/köré a baldachin.
2013. okt. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mert már rendes heverője van,nem rácsos kiságya.
2013. okt. 13. 13:47
 9/15 anonim ***** válasza:

????

Az ágy fajtájának mi köze hozzá?....

Én 40 éves vagyok, én sem alszom rácsos ágyban.......

Van már 1200 Ft-ért is, kevésbé igényes...

2013. okt. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
2013. okt. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!