Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Van valamilyen bogárriasztó,...

Van valamilyen bogárriasztó, ami kizavarná az összes bogarat a lakásból?

Figyelt kérdés
A párommal most költöztünk albérletben, ahol 3 éve nem lakott senki, ablak is nyitva volt. Takarítás közben állandóan frászt kapok az előbukkanó bogaraktól, pókoktól meg ilyen hosszúkás testű fülbemászó-százlábú-csótány-az-egyben állattól. Nincs valami csodaszer, ami elzavarná őket? Valami konnektorba dugós ultrahangos cucc? Vagy bármi?
2014. aug. 4. 22:01
 1/2 anonim válasza:

Hallottam már rágcsáló és rovar riasztó csoda cuccról :-D még nem próbáltam ilyeneket, de már felmerült az ötlet mert nálunk is vannak kis férgek amik sosem tűnnek el

Mondjuk fogalmam sincs mennyire lehet hatékony, itt találtam valami hasonlót a múltkor mikor néztem [link]

2014. aug. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
chemotox, raid max. Mindent befújsz. minden repedést, padló alá, szekrény alá-mögé, konnektorokba, függönytaetó mögé, mindenhová ahová női ésszel nem is gondolnál. Fiókcsúszókba, mosogatóba, de alulról, a mosdókagylóba alulról, a lámpabúrákba, mindenhová.
2014. aug. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!