Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Lehet még poloska a szobámba?

Lehet még poloska a szobámba?

Figyelt kérdés

1 hónapja a barátoméknál aludtam és hoztam haza ágyi poloskát. Náluk már megvolt az irtás és azóta nincs náluk. ( ha minden igaz )

Nálunk 8-án írtották a poloskát de csak az én szobámba volt a többiben nem. Amikor írtották aznap becsuktam az ajtót, ablakot réseket eltakartuk stb. 2 napig. Az összes poloska meghalt ennyi idő után? A petékkel mi a helyzet miattuk kell még egy írtás?

Mostanába megint érzem, hogy mászik rajtam csak az is lehet, hogy beképzelem magamnak .:)



2014. aug. 11. 07:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A petékre nem hat az írtószer, ezért kell bizonyos időn belül egy második írtás, mindkettőtöknél, mert ha azok kikelnek, akkor újra csípni fognak, és ha a méregmező hatásossága elmúlt, akkor kifejlődnek.
2014. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha 8-án volt, akkor még nem biztos, hogy eltűntek, van amikor pár nap nyugalom után jönnek az újabb csípések.
2014. aug. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

Világi baromság volt csak a te szobádban irtani, ugyanis ezek másznak. Mivel ugye bogarak. És mivel elég gyorsan szaporodnak, simán lehet a lakás többi részében is.

Mondom ezt úgy, hogy volt, hogy 4x kellett irtani kollégiumban, mert azok a hülyék mindig csak egy részt irtottak, aztán ide-oda fertőződött...

Plusz ugye a peték miatt sem árt még egyszer.

2014. aug. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az egész lakásban irtottak. De a takarítás során úgy vettük észre, hogy csak az én szobámba volt !
2014. aug. 17. 00:48
 5/5 anonim ***** válasza:
15 nap eltelte után ajánlatos egy következő írtás.
2014. aug. 17. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!