Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen ultrahangos egérirtót...

Milyen ultrahangos egérirtót javasoltok a padlásomra ami üveggyapottal van szigetelve? De ne azt irjátok, hogy melyik nem jó, hanem mi ami jó az árát is letojom de elegem van az egerekből. én a CONRAD katalógusban néztem erről esetleg tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. aug. 19. 05:52
 1/1 anonim ***** válasza:
Conrad terméket nem ajánlok, én nagyon rosszul jártam. Igaz, nem egerek ellen! Először is: nem irt, hanem riaszt. Egy hét után ugyanaz volt a helyzet, mint a riasztó kihelyezése előtt, telefonomra azt mondták, kell egy kis idő... ja, és szó sem volt a katalógusban arról, hogy hangot ad ki, tulajdonképpen az lenne riasztás. Körülbelül négyheti "működés" után javíttatni akartam, de inkább az árát adták vissza. Inkább tartsál macskát, vagy vegyél hagyományos egérfogót.
2014. aug. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!