Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Nyár óta etetem a patkányokat...

Tom0919 kérdése:

Nyár óta etetem a patkányokat patkányirtó granulátummal eredmény nélkül, mivel próbálkozzak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 24. 07:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Egerirtas,Patkanyirtas,Ragcsaloirtas blog.Ezt olvasd el.En zselevel szoktam.
2014. okt. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Több granulátummal...

Már ha jól értem, elfogy az anyag, és még mindig vannak patkányok.

Ha úgy látod, hogy túl lassan fogy az anyag, akkor van olyan rágcsálóirtó pép nevű szer, amit kis papírtasakokban kell kihelyezni, azt jobban szeretik, és hatásosabb, egér és patkány ellen is.

[link]

De legbiztosabb a hagyományos lecsapós patkányfogó, ott nincs pardon...

2014. okt. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
biotollal írtsd
2014. okt. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
forrázott kukoricadara+ apróra/morzsára tört üveg.
2014. okt. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kim Bo Mao ***** válasza:
Macskák...
2014. okt. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam a sajtot jobban szeretik.
2014. okt. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Rágcsálóirtó pép tényleg jó, de ne egészbe add nekik mert csak elhordják és elraktározzák. Nem tudom nálatok mit esznek (pl.: állatok tápja/takarmánya), de ezt keverd össze felaprított péppel, így nem tudják elhordani (ráadásul jobban szeretik mivel ahhoz már hozzászoktak). Ha nem tudod, hogy mit esznek akkor az is megteszi ha egy deszkára rászegeled a tasakokat. Van valami új hatóanyagú szer is de arról még nincs tapasztalat állítólag nagyon gyors. Ha megtalálom a nevét majd leírom.
2014. okt. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2014. okt. 28. 06:30
 9/11 anonim válasza:
Mivel a patkányok bunkó dögök, ezért mindig van egy "elő kostolójuk" mint régen a királyoknak. Ebből következik az, hogy mindig egy megkóstolja, meghal. Ezért a többiek nem esznek belőle. Ezért kell hosszútávú gyilkolószert alkalmazni. Hogy az egyik megeszi, túléli, ezért a többiek is megeszik. És én pont ezért ajánlom neked a vér alvadás-os tablettákat. Tudom sajnos... Nem éppen egy kíméletes módszer de eltűnteti a patkányokat.
2014. okt. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Egéragasztó :D Puff beleragad,éhezik,meghal.
2014. nov. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!