Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az ügybe szeretnék segítséget...

Az ügybe szeretnék segítséget kérni, hogy a cicám bolhás lett és beszokott jönni a lakába . Ahol feküdni szokott találtam apró fehér pontokat ami valószínűleg bolhapete. Mi a teendő hogy kiirtsam őket?

Figyelt kérdés
Annyit tudtam hirtelenjében csinálni hogy fertőtlenítőbe beáztattam azt a plédet amit feküdt és a lakást alaposan átmostam fertőtlenítővel .Ja és persze veszünk a cicának holnap Frontline cseppet.

#lakás #bolhairtás #állaton #Bolhapeteirtás
2014. okt. 26. 23:23
 1/4 anonim válasza:
bolhaporral szórd be a szobát
2014. okt. 27. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne bolhaporozz, mert az nem sokat ér, és a pléd is csak poros lesz. A plédet ecetes vízbe mosd ki. Az ecet a leghatásosabb bolhairtó. Kipróbáltam.
2014. okt. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ! Ezt az ecetes tippet megpróbálom !
2014. okt. 27. 21:33
 4/4 FüligJimmy88 válasza:
Ha már embert is megcsípnek, feltétlenül szakemberhez kell fordulni. Egy rosszabb napjukon is képesek lerakni 50-60 petét, pikk-pakk a fejetekre nőnek.
2014. nov. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!