Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen állat lehet az amelyik...

Milyen állat lehet az amelyik kivülről az ablak párkánynál lévő fát ki rágja és oda bújik, költözik be?

Figyelt kérdés
Nappal nem is hallani de éjjel igen,hogy rág vagy kapar!Igazán egére gondoltam és raktam be egér mérget pépeset 4darabot és mind el fogyott és még él!Mi lehet az ki volt már ilyen helyzetben?
2014. okt. 28. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:

4 egér megdöglött, a többi meg kaparászik. Például.

De valami farontó bogár is lehet a kaparászó állat.

2014. okt. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És akkor kb 3cm hosszú és 2cm széles luk kell?Te se tudod mi az csak írtál valamit.
2014. okt. 29. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudtam, persze, mert nem írtad meg, hogy mekkora a lyuk. Itt elég sok az ilyen birkajószág, aki csak kérdez, de nem ad adatokat a találgatáshoz.

Miből gondoltad, hogy így a monitort nézve kitalálja bárki, hogy mekkora a lyuk?

2014. okt. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen nem írtam de akkor ugy kérdezheted volna.Különben ugy voltam vele csak át látsz a monitoron keresztül!Igy se tudod mi lehet ez?
2014. okt. 29. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!