Kezdőoldal » Állatok » Állatvédelem » A tengerimalacom megfázott...

A tengerimalacom megfázott nekem ez az első tengerimalacom és nem tudom mit is kéne csinálni! Valaki nem tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Nem rég nyitott ablaknál éjszakázott, 1 és fél éves

2014. júl. 11. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Két opció van az egyik az a "barbár" házi amit gondolom akkor ti is alkalmaztok abból következtetve hogy ide írsz


1. Hagyjátok szenvedni hátha túléli max belehal...(ha ezt választjátok legalább tartsátok melegen a szobát így a kis drágának lehet valamennyi esélye -.-)


2. ez egy bűvös szó amely olyan személyt jelöl aki képes meggyógyítani az állatokat: Állatorvos

2014. júl. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"ez egy bűvös szó amely olyan személyt jelöl aki képes meggyógyítani az állatokat: Állatorvos"

:D

2014. júl. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg! melegen tartjuk. De amiért nem tudtam mert mondjuk nem vagyok olyan profi mint te mert nekem ez az első tengeri malacom nem muszáj lenézni...
2014. júl. 12. 16:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Mit nem tudtál? Hogy létezik állatorvos?:D
2014. júl. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ÁHHH ember tudod azután írtam ki hogy anya elment vele állatorvoshoz! nekem meg fogalmam nem volt hogy ha haza jön vele akkor mit kell csinálni csak hogy tudd de mindegy veled is öröm beszélgetni....
2014. júl. 15. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!