Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen bogár amiből van...

Milyen bogár amiből van kicsi, nagy (2-3cm) asszem kitinpáncélos, fejrésznél világos szín, két "díszcsík", két hosszú csáp? Linkemen alig kivehető sajnos, de linkelem

Figyelt kérdés

nem fél az embertől (nem kezd menekülésbe, csak miután elkaptam)fürdőszobában, szobában, konyhaszekrényen egyaránt sétálgat, lefújtam irtószerrel, átmegy rajta, tisztogatja csápját, at be tudja kunkorítani

néztem csótányképeket, nincs köztük, de ismerős at mondja, hogy de csótány, csak másféle

[link]


2014. okt. 31. 12:52
 1/2 anonim ***** válasza:

A kép alapján csak annyi állapíthat meg, hogy nincs kizárva, hogy csótány. A leírás alapján is lehetséges.

Kellene egy jobb fotó.

2014. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

lassan a 4. napja őrizgettem a szobában így kinyírattam inkább, miután már más is lecsótányozta.

(valszeg jött volna a kicsit megmenteni)

2014. nov. 2. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!