Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mennyire kell félnem hogy...

Mennyire kell félnem hogy hozzánk is átjönnek valahogy? Nagyon erős a fóbiám, megköszönném a hozzáértő válaszokat!

Figyelt kérdés

Most költözünk be 1 hónap múlva a leendő otthonunkba, izgatottak vagyunk és várjuk az albérletmentes időszakot, erre meg tegnap megállít a kedves leendő szomszéd idős bácsi hogy felettünk lakó panaszkodott hogy csótányok vannak nála ezért keressem fel a közös képviselőt az írtás miatt de nem volt otthon tegnap.

Ebbe a lakásba édesanyám lakott ő azt mondta nem találkozott soha csótánnyal a lakásba, persze írtásba mi is belemegyünk jobb megelőzni, de még is szó szerint már most szorongok hogy mi van ha átjönnek? Rettentő erős rovarfóbiám van,egy szúnyogtól be tudok hisztizni, de egy darázs vagy nagyobb bogártól pánikrohamom lesz, kisbabát tervezünk párommal én nem akarok félelembe élni.

Amúgy a lakást 2 éve teljesen lerombolták és újrafalazták,vezetékelték,festették,csempézték stb tehát új állapotban van, még is ha a felettem lévő lepukkant akkor hiába az írtás?? És ha valaki nem engedi be az írtókat?

Egy régebbi társasházi lakás 2. emeletéről van szó.


2015. febr. 19. 12:25
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nézd, mindenkinek van valami fóbiája, mániája. És elárulom, én sem vagyok teljesen normális. De a fóbiáinkkal meg kell tanulnunk békésen együttélni, a mániáinkat pedig remélhetőleg különösebb megterhelés nélkül elviseli a házastársunk.

Bárhol laksz, ott lehetnek rovarok. Társas házban, panelben gyakran csótány van. Kertes házban hangya. És katica. Meg szúnyog és légy. Nálunk is előkerül néha a hangya, akkor kiteszem a csalétket, és türelmesen megvárom, hogy behordják a bolyba, és a királynő is egyen belőle. És két-három hét alatt eltűnnek.

(Míg a feleségem "add meg uram, de most rögtön" stílusában hadakoztam ellenük, nem sikerült kipusztítani őket, mert csak az pusztult el amit lefújtam, de a királynő meg ontotta közben az utódokat. Szóval megfontoltan, inkább lassú, de biztos módszerrel hadakozzál a rovarok ellen!)

És egy hívatlan betolakodó hatlábú miatt nem kell infarktust kapni. Hamarabb voltak itt, mint mi. Meg kell találni a tutti módszert, és ki kell írtani őket...

2015. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!