Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hány grammos egy hangya?

Hány grammos egy hangya?

Figyelt kérdés

Ellepték a szobámat a hangyák, amiből most már nagyon elegem van - van, hogy az ágyam közelében ólálkodnak, így már tartanom kell attól, hogy alvás közben fognak összecsípni -, így bosszúból büntit vetnék rájuk.


Még régről úgy emlékszem, azt mondták hogy egy hangya a súlyának az 50×-esét is képes elcipelni.

Így akkor az ékszermérlegen kimérnék valamit rájuk - és még véletlenül se morzsát, cipeljenek csak olyasmit, amit megenni se tudnak -, ami a súlyuk 50-60×-osa, így majd 3×-os is végiggondolják azzal a töredék reflexeikkel, hogy érdemes-e trollkodniuk a szobámban.



2015. márc. 1. 14:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

> „Hány grammos egy hangya?”

1-2 ezred. (Néhány fajnál lehet egy egyed akár 0,005 gramm is, de olyanok nem nagyon vannak Magyarországon.)


A megjegyzésben vázolt elképzelésed amúgy aranyos!

2015. márc. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

A jó életbe...


Pedig már tényleg elegem van belőlük, akkor mégis mi a francal tudnám őket megszivatni... ők kezték a szivatást, és amíg nem süllyedek le az ő szintjükre, addig továbbra is félve tudok csak aludni.


Akkor hogyan tudnám őket megszivatni, ha nem súllyal/megkövezéssel?

2015. márc. 1. 15:29
 3/26 anonim válasza:
Szórj ki sütőport, az a hangya nyálával keveredve felfújja őket.
2015. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Oké, majd kipróbálom! ;) Köszi!


De az amúgy okoz nekik maradandó károsodást? (mert azt azért nem feltétlenül akarnám, csak ha már nagyon bunkók)

2015. márc. 1. 15:52
 5/26 anonim ***** válasza:
nem ok nélkül vannak ott, biztos találtak kaját
2015. márc. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim válasza:
Én régen lefújtam őket dezodorral és begyujtottam őket. Azóta nincsenek
2015. márc. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Nyílván van kaja, de az az enyém! Mi közük van hozzá??


Ez az én területem. Tűnjenek innét!

Ha én egy farkas, vagy egy medve "vadászterületére" belépek, akár még véletlenül is - ími amúgy egy emberi lakásnak tipikusan a sokszorosa, főleg ha minél vadabb és erőszakosabb az állat -, EGYBŐL halálbüntetéssel súlytanak. Ráadásul aljadék barbári szinten, egyetlen szó jogán sem hagynának minimálisan se védekezni.


Akkor ők meg milyen jogon törnek be, és milyen jogon várnak el bármiféle kegyelmet, amikor ennek írmagja is teljességgel hiányzik belőlük.


Ez az állatvilág gonoszságának, pofátlanságának netovábbja. Így meg is érdemlik, hogy néha mi törjünk be és gyarmatosítsunk az Ő lakhelyükön.

2015. márc. 1. 17:49
 8/26 anonim ***** válasza:

> „EGYBŐL halálbüntetéssel súlytanak.”

Dehogyis! Másrészt a farkas meg a medve olyan fejlett állatok, hogy nem törődnek a hangyákkal. Sose bántják őket, legfeljebb véletlen rájuk lépnek, de azt te is csinálod.

2015. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
74%
Te beteg vagy
2015. márc. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

"Ez az állatvilág gonoszságának, pofátlanságának netovábbja. Így meg is érdemlik, hogy néha mi törjünk be és gyarmatosítsunk az Ő lakhelyükön."


Hát hajrá! Mássz be a házalap alá a földbe, és hirdesd ki az új királyságot! Ja, és vedd feleségül a királynőjüket is, így a friggyel pecsételve meg az új, közös birodalmatokat.

2015. márc. 2. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!