Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Bolhairtás gyorsan és hatékonyan?

Bolhairtás gyorsan és hatékonyan?

Figyelt kérdés
Volt egy macskám, utcáról fogadtam be(tele bolhával persze), már nincs meg a macska de a bolhái megmaradtak. Rengeteg van és már nem gyõzõm öldösni õket. Mit tehetnèk ez ellen? Valaki tud valami hatékony és gyors módszert a lakás bolhátlanítására. Azért nagyon hálás lennék :).

2015. márc. 7. 01:16
 1/8 anonim válasza:
Volt ilyen problémám nekem is. Gyakori porszívózás és öldösésük előbb-utóbb eredményt hoz.
2015. márc. 7. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Lemaradt: porzsákot gyakran ürítsd, könnyen visszatérhetnek a hívatlan vendégek..
2015. márc. 7. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg állatgyógyszertárban tudsz venni olyan bolhairtó sprayt, amit fújhatsz kárpitra, bútorra, meg akár magadra is. Talán Insecticid, de nem vagyok biztos a nevében, mert nálunk kb 8 éve volt hasonló probléma, akkor használt.
2015. márc. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Legjobb és leghatékonyabb módszer: mindent átmosni ecettel. A kárpitozott bútorokat, szőnyegeket puha kefével, ecettel keféld át.

Én is kipróbáltam minden bolhairtó szert, de egyik sem volt hatásos. Az ecet viszont igen.

2015. márc. 7. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Gyors megoldás nincsen. A bolhák életciklusából fakadóan Az elrakott peték pár hét alatt kelnek ki, és biztosítják az utánpótlás. Egy intenzív takarítási időszakra van szükség. Én kisállat kereskedésben vásároltam ampullás bolha irtót (neostomosan) felhígítva ezt permeztem a kárpitokra szőnyegekre. Folyamatosan felmostunk, és porszívóztunk. Minden alkalom után lényegesen kevesebbel találkoztunk, és a végére elfogytak.


Sajnos a csípések az ember idegrendszerét is megeszik.

2015. márc. 7. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
0%
Borotvàld csupaszra. Egy bolha se marad. V centrifuga
2015. márc. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mikor elhoztam a kutyankat a menhelyrol nem csak o volt teli bolhaval, hanem en is, ezaltal a lakas is. Semmi mas nem hasznalt csak a Biokill. A legnagyobb flakonnal igaz elhasznaltam parat, de hamar megszabadultam a kellemetlen agyszomszedoktol.
2015. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
EGEZSD LE A HAZAT A BOLHAKAL EGYÜTT ES MENY PESTRE CSÖVEZNI A KELETIBE:
2015. márc. 24. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!