Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Szuvas fát mivel kezeljünk?

Szuvas fát mivel kezeljünk?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 09:19
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Részletek? Esetleg fotó?
2015. márc. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Valóban tudni kellene, hogy milyen, mekkora darab, be van-e építve, stb.
2015. márc. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Láncfűrésszel!
2015. márc. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Joe.38 ***** válasza:
Tisztítas drotkefével. Utána kétszer gomba elleni permet. majd bemeszelés. Olyan állapotban már kevés az esély a megmentésre.
2015. márc. 31. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Mivel, szuvas fogat fogorvossal érdemes kezeltetni, szuvas fát értelem szerűen faorvossal. (bocs :D)
2015. ápr. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Tudni kéne, hogy milyen fáról van szó. Elvileg miután lekezelted az egész darabot szúölővel, be kéne burkolni mondjuk fóliával különben ez a rovar vagy mi egész egyszerűen arrébb költözik ahová nem jutott a vegyszerből. Ha ez nem megoldható, érdemes inkább cserélni az adott darabot. Én is így vagyok egy tartógerendával.
2015. ápr. 10. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az első választ miféle ostoba jószágok pontozták le, és milyen meggondolásból?


Mint a válaszokból látszódik, nem tudni, hogy a fakerítésbe esett bele a szú, vagy a szilvafában van valami jószág, amit a kérdező - akit kvára nem érdekelnek a válaszok - tévesen szúnak gondolt.

Ezért kellett volna tőle egy részletezés.

2015. ápr. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta megoldódott a probléma, elnézést, hogy nem írtam, de nagyon köszönöm a válaszokat! Egyébként egy szék volt a szuvas, tényleg félreérthetően írtam.
2015. ápr. 10. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!