Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A darázs meddig marad életben...

A darázs meddig marad életben a porszívóban?

Figyelt kérdés

A függönyről gyűjtöttem be. Most a műanyag porzsákon keresztül látszik hogy mocorog, néha repdes.

Van a tartályban ilyen legyező, ami a port a falhoz nyomja hogy kisebb helyen legyen. Az nem nyomta agyon. Egyenlőre odalapítva hagytam. Így legalább nem repdes.

Mikor purcan ki?

Mert ugye a porzsák ürítés így necces.


2015. ápr. 17. 11:11
1 2
 11/11 anonim válasza:

Hát én soha le se sz.arom mit csinálnak mégis kb minden évben ok nélkül megtámad egy ilyen dög

Én is kínzom őket ha bejönnek a lakásba, még így sem szenvednek annyit mint én tőlük, ugyanis allergiás vagyok

Amikor bokától térdig elfertőződik a lábad és mehetsz tetanuszért, meg megcsípi a nyakad és majdnem belehalsz akkor nem az jut eszedbe hogy “szegény darázs”

Amúgy meg a világ egyik leghaszontalanabb állata és még agresszív is

2023. jún. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!