Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan lehet elűzni a legyeket?

Hogyan lehet elűzni a legyeket?

Figyelt kérdés
A konyhánkban napközben egy csomó pici légy van. Érdeklődöm, hátha valaki tud valami jó tanácsot adni, hogy megszabaduljunk a legyektől.

2015. máj. 12. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Lakásban városban?

Vagy tanyán?

2015. máj. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lakásban, Pesten
2015. máj. 12. 19:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Pici légy? Nem muslicára gondolsz véletlenül? Akkor nézz szét, milyen rothadó növényi maradványban szaporodnak, és dobd ki.
2015. máj. 13. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem muslica, ezek kis méretű legyek. És a konyhában nincs semmilyen növény, nem tudom, hogy hol szaporodnak.
2015. máj. 13. 08:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tudnál esetleg felismerhető képet csinálni, akkor valaki biztos be tudná azonosítani, és akkor már tudnád, milyen dolgot keress, amiből kikelnek.
2015. máj. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elűzni amúgy nem lehet őket.

Ha kintről jönnek, akkor szúnyogháló, ha bent kelnek ki, akkor meg kitakarítani azt, amiben kikelnek.

Vagy rendszeres légyirtó spray.

2015. máj. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom lefotózni őket, de most, hogy az interneten jobban utánanéztem, így néznek ki [link] és azt írja, hogy ezek muslicák. Pedig láttam már muslicát és nem gondoltam, hogy ezek is azok.

Valami jó házi praktikát nem tud valaki? Próbáltam már cukros vizet vagy tejfölt, de nem szállnak rá.

2015. máj. 17. 10:23
 8/8 anonim ***** válasza:
Erjedő gyümölcsre szeretnek menni, ebből gondolom, hogy alkoholos itallal is meg lehet próbálni.
2015. máj. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!