Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mivel tudom elűzni a házi...

Mivel tudom elűzni a házi legyeket?

Figyelt kérdés
Valami jobb, otthoni praktika...?
2008. jún. 19. 19:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Régen, a hentesnél mindig ment a menyezeten a vetillátor, mert nem szeretik az állandó légmozgást, és nem mentek be, padig nem volt függöny az ajtón!

A nagyanyám egy csokor kaprot akasztott az ajtó fölé légyűzőnek!


Nekünk amíg nem volt fent a szigetelés a házon, volt egy rész a teraszon ahova odasütöt a nap, és ott gyűltek össze nagy számban, aztán velünk együtt bejutottak a házba is! Amióta fent van a szigetelés megszűnt ez a gond! Igaz van két családnyi házi rozsdafarkú madarunk is az eresz alatt, azok is pusztítják rendsen a legyeket!

A fecskék is élen járnak a pusztításukban!

2008. jún. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

odasütöt +t

rendsen +e

2008. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
én légyragasztót szoktam kirakni amibe aztán beleragadnak. viszont pénzbe kerül 100 ft körül és ha tele van akkor cserélni kell
2008. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Létezik légyölő rózsa. Esztétikusabb, mint a ragsztó (ez nem ragad). Nem gyártják már évek óta, mert túl jó volt. Egy szezont kibír egy darab. És egy szobában vagy ez a rózsa van - vagy légy. A kettő együtt soha.
2008. jún. 20. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell dobni valami döglött tetemet a ház elé és maguktól elrepülnek,aztán már csak az ablakot meg az ajtót kell becsukni!
2010. jan. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!