Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Víztisztítóban alga. Baj?

Víztisztítóban alga. Baj?

Figyelt kérdés

Van egy ModelHome víztisztító tornyom és ma vettem észre zöld részeket benne. Gondolom alga, mert eddig nem volt ott.

A kérdés: Sürgősen fertőtlenítsem vagy elég leárnyékolnom az egészet, majd kipusztul és nem lesz semmi bajom tőle?

Elvégre, az alga is csak egy élőlény, szerves, mi bajom lehet tőle?



2015. máj. 14. 18:25
 1/3 anonim válasza:
Fertőtleníteni nem hiszem, hogy kellene, viszont egy alapos kiöblítés megtenné! Rendszeres használat mellett ugyan nem hsizem hogy algásodna, bár én eleve alig értem a kérdést. Esetleg van valami ügyfélszám a garanciás papíron vagy infóvonal? Szerintem azt érdemes előtte megkérdezni, mielőtt vegyszerekkel nyúlsz hozzá!
2015. máj. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez egy torony, örököltem. Lassú az átfolyása, 1 liter víz kb 12 óra alatt folyik át rajta. Ezért van nagy tartálya és az egész átlátszó.

Alapból nem aggódom az alga miatt, hiszen akkor tényleg tiszta a víz és a maradék nem vízbe való dolgot is felveszik :)

Csak hülyén néz ki.

2015. máj. 15. 09:04
 3/3 anonim válasza:
Az alga valóban jó az emberi szervezetnek, de emiatt az alga miatt azért én aggódnék,mert ez azt jelenti, baktériumuk termelődnek a vízbe. gondolom már kezd nyálkásodni is. Szed szét, ha lehet és mosd ki. Fertőtlenítsd vagy ezüst kolloiddal, vagy grapefruit mag olajjal. Az ezüstkolloidot és a grapefruitmag olajat tőlem is be tudod szerezni. Ha, gondolod írj privátba. [link] / [link]
2015. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!