Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloskánk van, mit tehetünk?

Ágyi poloskánk van, mit tehetünk?

Figyelt kérdés

Az irtó holnap jön, addig is mit tudunk tenni? Elfelejtettem megkérdezni...1 db-ot találtam elbújva, ott petéket is...fújós irtóm volt itthon azt átfújtam a bogarat meg megöltem...

Nem vagyunk putrisok, mégis van....miért? :(


2015. máj. 20. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Ágyi poloskát könnyű beszerezni, én egy panzióból hoztam haza egy kiránduláson. Szerencsére összefogdostam őket, mielőtt lepetéztek volna. Nagyon nehéz irtani, húzd le az ágyneműt, ha bírja, főzd ki, és mindenképp alaposan vasald át. Az ágyat a szakértő elintézi, de lehet, hogy végül ki kell dobni...
2015. máj. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úúúúú sajnálom...

Nálunk is volt, mi is nyaralásból, tiszta helyről hoztuk haza. Mi nem is tudtuk, mivel van dolgunk, úgyhogy rendesen elszaporodtak... Nálunk az ágy kuka, az ágyneműket meg tudtuk menteni.

Elméletileg az első irtás után két héttel kell még egy, mert a megmaradt peték akkor kelnek ki. Mi nem hívtunk szakembert, BioKill és fekete Mortein megoldotta a dolgot, de mondom, több körös irtás kell.

2015. jún. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A napokban lesz a második irtás. Még az elôzô fújás napján volt csípésem, azóta nincs. Még az ágyon szösztelenìtô hengerrel átmentem. az szedett le mèg petét, azokat megöltem.

Meg körbetekertem az ágyat kétoldalas ragasztóval.

:D Valahol olvastam ezt az ötletet, hogy más így fogott egy este alatt 17et...én egyet sem, remélem nem nagyon szaporodott el...

Nálatok végleg sikerült kiirtani?

2015. jún. 5. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!