Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Már lassan 2 éve van ágyi...

XDPofa kérdése:

Már lassan 2 éve van ágyi poloskánk, mit tegyyek? Vagy mivan?

Figyelt kérdés
nem megy túl jól de emberhez képest élünk :D és csak az egyik szobába ahol a francia ágy van már régi szakadt meg minden de kifejezetten kényelmes:D ott van több , merre keressem őket?? én a szobámba a földön alszok ott nincs sok ..... meg ha öldöklöm őket az jó ?:DD mert azt csináltuk és ár 2 éve takaró nélkül 4 pólóba és 1 pulcsiba akszok +2 gatyába linkelek egy videót nézzétek meg ettől félek nagyon : http://www.youtube.com/watch?v=vWbKRmWPoM0

2013. nov. 8. 21:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

"merre keressem őket??"


Megnézted a videot, amit linkeltél? Abban benne van a válasz a kérdésedre.

2013. nov. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha ennyi idő alatt nem sikerült házi módszerekkel kiirtani, akkor valószínűleg már nem is fog, mert azzal, hogy öldöklőd őket nem oldódik meg a probléma, mert mindig lesz olyan amit éppen kihagysz és hát gyorsan szaporodnak. Javaslom, hogy vegyetek igénybe szakszerű segítséget!
2013. nov. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vegyél egy flakon Biokillt és szépen vastagon fújd körbe vele az ágyat, illetve a párnákat, miután alaposan ki is porszívóztad. Én egy napig nem aludnék rajta, hagy száradjon...

Sok mindenre jó ez a szer, mi hangyákat űzünk vele és tényleg döbbenet mennyire hatásos volt velük szemben. Egy próbát megér neked is. Emberre és állatra abszolút nem káros, nyugodtan lehet fújni ágyra is.

2013. nov. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy poloskánál hatásos-e, de én 20%-os ecetet használtam pl. hangyaírtásra, és bevált.

Ha beleöntenéd kiürült pl. mosószeres flakonba, aminek olyan pumpás feje van, és spray-ként tudnád befújni vele a sarkokat, egy próbát megérne, mert olcsó.

2013. nov. 9. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hívj szakembert, mert az egész társasházat megfertőzik. Te meg majd égsz, mint a reichstag..
2013. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, nálunk az egész társasház fertőzött hangyákkal, nem régóta lakunk itt (albérlet), sokan panaszkodnak, de tojik rá mindenki. Nem hajlandók szakembert hívni a probléma megoldására. 1,5 hétig csapdáztunk, de naponta kellett cserélni a 3 csapdánkat, ami 1300 forintba került/csere. Anyagilag nem bírom etetni a ház összes hangyáját, így úgy döntöttünk a párommal, hogy teszünk rá és lefújjuk őket, menjenek a szomszédba, ha már ők úgy is nagy haverságban vannak velük... Mi azóta jól elvagyunk, hangya mentesen, tényleg jó a Biokill. Ha késleltetett hatásút veszel, akkor pedig jó ideig távol is tartja őket.

Első körben jól kiporszívóznám az ágyat, lecserélném az összes ágyneműt (kuka), vagy magas hőfokon kimosnám ha lehet. Aztán kárpit tisztítóval neki esnék az ágynak, végül pedig eláztatnám Biokillel. (Mellékesen megjegyzem, semmi közöm a forgalmazó céghez, én csak egy elégedett vásárló vagyok :D)

2013. nov. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Még annyit hozzátennék, hogy az ecetről én is sokat olvastam, mint hatásos hangyairtó, de minigarzonban lakunk, ahol kemény egy ablak van a szobán. A fürdőben és a konyhában, ahol alkalmazni kéne, ott nincs, így valószínű mi előbb döglenénk meg az erős ecetszagtól sajnos, mint a hangyák.
2013. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A Biokillnek megtévesztő a neve. Én nem fújnám ágyra. Őszintén szólva mi meg sem vettük anno, mikor azt hittük, hogy bolhás a lakás, pedig csak kint a fákról jöttek be a lakásba bolhához hasonló bogarak.
2013. nov. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Rajta van, hogy fújható ágyra, meg bármire, ezért mertem ajánlani. Valaki babaágyat is fújt vele, ahogy olvasgattam fórumokon. Azért ész nélkül mindenféle vegyszert én sem fújnék az ágyamba. :)
2013. nov. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hm... ilyen rossz körülmények között élsz, de azért internetelőfizetésre, meg számítógépre van pénzed.
2013. nov. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!