Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen kartevo lehet ez?

Milyen kartevo lehet ez?

Figyelt kérdés

Par honapja kezdtem el hallani hangokat (kb marciustol mostanaig) a falba, majd kesobb a padlo alatt, olyan mintha valami ragna a falat, padlot. Volt, hogy reggel, delutan es ejszaka is. Viszont ha elkezdek beszelni vagy rautok a falra akkor befejezi. Valakinek valamilyen otlet, milyen allat lehet ez? Es leginkabb mivel szabadulhatnek meg tole? Fontos! Koszi!

21/L



2015. jún. 15. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Felteszem egér, patkány.


Kártevőírtót kéne kihívni.

2015. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem cserebogár lesz.
2015. jún. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Nem hiszem, hogy bogar, annal nagyobb hangot ad ki, volt, hogy felriadtam ejszaka a hangra. Egerre, vagy parkanyra gondoltam en is. Egyebkent Angliaban lakom egy kis hazban, mondhatni panel, 1 lepcsohazban ket lakas van. Lehetseges, hogy esetleg mokus?
2015. jún. 15. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen valami kistestű emlősnek hangzik, és mindenképpen problémának.


Persze hakideülr hogy valami olyasmi ami nem tud valódi kárt okozni, dönthetsz úgy hogy nem akarod kilakoltatni, de csak szakember fogja tudni megmondani mivel állsz szemben ténylegesen.

Az olyat meg jobb korábban hívni mint később.

2015. jún. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!