Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A liszt, cukor zacskón nagyon...

A liszt, cukor zacskón nagyon apró 1 mm-es bogarak rohangálnak nagyon gyorsan. Sok nagyon apró bogár, most vettem észre amikor a fazekat vettem ki a szekrényből, hogy az alja tele van ilyen bogarakkal. Tiszta elsikált edényben? Milyen bogár lehet?

Figyelt kérdés
2015. júl. 4. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Talán?

[link]

Nézd át a lisztet, tésztát, egyéb megehető dolgokat.

2015. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen, sokkal kisebb és nincs kemény páncélja. A könyvek lapjai között is ilyen bogár szokott rohangálni....sajnos nem sikerül rátalálnom, hogy milyen bogát.
2015. júl. 4. 21:48
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor nem bogár. A bogaraknak kemény páncéljuk van.

Azt hiszem, így fotó nélkül nem születik megoldás.

2015. júl. 5. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sok keresgélés után van egy tippem talán fatetű lehet....

Az a baj, hogy nagyon pici mint itt ez a pont:....

, és nem látni rendesen.

2015. júl. 5. 13:08
 5/8 A kérdező kommentje:

Készítettem képeket a rovarról, sajnos nagyon picike és nem jól kivehető:

[link]

[link]

[link]

2015. júl. 5. 17:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Tényleg, olyasmi. Vagy a portetű, amit még kidob a gugli.
2015. júl. 6. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen, tuti, hogy portetű!!! Köszönöm!

Már csak az írtásával vagyok gondba. Domestossal kisikáltam az egész szekrényt, edényeket, papírokat kidobáltam. Reggel néztem a szekrényt megint találtam benne 2 db-ot.... tiszta ideg vagyok mert amikor visszapakoltam akkor is domestossal átmostam mindent...

2015. júl. 6. 17:31
 8/8 anonim válasza:
Szia!Tudom màr nem mostani poszt,de nàlunk is ugyanezek a dögök màszkàlnak főleg a falon,mosogató szélén szinte mindenhol.Régóta küzdök velük de sajnos eredménytelenül.És màr az őrüketbe kergetnek.
2015. dec. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!