Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ezzel végleg kiírtottam a...

Polgarjeno kérdése:

Ezzel végleg kiírtottam a darazsakat?

Figyelt kérdés
Éppen jöttünk haza a nyaralásból, és arra értünk haza hogy darazsak vannak az egyik szobába. Mint kiderült kívülről az ablakkereten keresztül berágták magukat. Rájuk fújtam 1 doboz protect darázsirtó spray-t, megszűnt a zümmögés, de pár nap múlva ismét zümmögésre lettem figyelmes, láttam hogy kívül az udvaron van a redőny mögött egy nagy lyuk, amin keresztül közlekedtek. Ismét rájuk fúlytam egy doboz spray-t és bemeszeltem a lyukat. Mostmár el fognak tűnni?

2015. júl. 20. 19:16
 1/2 anonim válasza:
Nalunk is hasonlo volt. A lyukon is fujj be egy adagot, mert ott a feszek amire jarnak. A lyukat jol tetted, hogy bemeszelted,de a gipsz jobb,erosebb. Mi par evvel az eset utan felujitasban voltunk, megpiszkaltuk ott a falat. Jo nagy darabon leomlott es egy hatalmas lyuk volt amiben ket nagy tenyernyi meretu het emeletes darazsfeszek volt. Persze mar lakatlan. Szoval legyel nagyon alapos.
2015. júl. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A lyuk meglehetősen nagy volt, és a fészket kikapartam, legalábbis egy részét biztos, ezután fújtam még rá és utána meszeltem be
2015. júl. 20. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!