Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi mozgatja a lábamon lévő...

Mi mozgatja a lábamon lévő szőrszálakat? (poratka? )

Figyelt kérdés
Mikor befekszem az ágyba, olyan mintha valami láthatatlan rovar mozgolódna a szőrszálaimon. Eleinte úgy voltam vele, hogy a sima légmozgás miatt csak úgy átpattannak egymáson a szőrök. De édesanyám múltkor befeküdt az ágyamba, mikor nem voltam itthon, és mondta, hogy olyan mintha valami mozgott volna a lábán(nem szőrös). Néha viszket, de néha kis szúrást érzek, mintha megcsípne. de nincs nyoma azt hiszem. Minden nap tisztálkodom, viszont az ágy takarítás ill. az ágynemű takarítását ritkán végzem. Lehet ez poratka? Lehet valami problémám? Kinek kellene szólnom, történt ilyen már valakivel?
2015. aug. 2. 23:07
 1/4 anonim válasza:
Mosd ki az ágyadat alaposan. Matrac, lepedő, takaró, párna, minden. Meg szerezz valami rovarirtót, vagy bolhairtot, ilyenek. Nem vagyok nagy szakértő, de ha nsm takaritasz, megszállhatnak aranyos kis atkát, bolhák, meg minden miazisten.
2015. aug. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Takarítottam, tegnap kivittem az ágymatracot kiütögettem, kimostam az ágyneműt, a huzatot, párnákat, ma az ágyat gőzölős vasalóval vasaltam többször, de még mindig érzem, viszont van szőnyeg a szobában, amivel nem tudok mit kezdeni egyelőre, mert sok bútor rajta van.
2015. aug. 2. 23:47
 3/4 anonim válasza:

Én is éreztem már egyszerígy egy NEM rëgi, csak kicsit régebbi ágyon.

Sajnos azt nem tudom mitől van… :/

2015. aug. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak ágyban érzed? Morgellons? Azt mondják nem létezik, meg pszichés betegség, de nem igaz. Youtubon van fent video róla és egy doki is mondta, hogy létező. [link]
2019. okt. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!