Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hol a fenébe jönnek be ezek?

Hol a fenébe jönnek be ezek?

Figyelt kérdés

1 hónapja szereltettünk szúnyoghálót az ablakra, és igy sem tudom nyitva hagyni az ablakot napközben hosszabb ideig, mert jönnek be a büdösbogarak/poloskák.


Reggel, este, a szúnyogháló külső felén van vagy 5-6 minimum, de percek alatt átvarázsolják magukat a szúnyogháló belső felére... átnéztem a hálót sehol sincs kiszakadva és minden szobában így járunk.

Ja és nincs redőny, hogy annak a felső részében mászna be.

Mit lehetne csinálni ezek ellen?

Bevallom kicsit összerezzenek mikor meghallom berregni őket, utálok hozzáérni



2015. okt. 2. 23:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne is mondd, épp ma szidtam a fajtájukat én is, mikor az erkélyt készültem felmosni. Felcsavartam a felmosófejet (kintre külön van), belemerítettem a vízbe, akkor láttam, hogy a vízben sötét foltok úszkálnak. 6 db tempózott a vödörben, a felmosórongyba voltak beleépülve..

A szúnyoghálóm a hálóban cellux szalaggal van "erősítve", ott már kettő van beszorulva a háló és a ragszalag közé.

Már nagyon elegem van belőlük, baromi szemtelenek, de sajna semmit nem lehet tenni ellenük, szúnyoghálón és elfüggönyözésen kívül.

2015. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az öntapadós szúnyoghálón simán bejönnek. Nekünk keretes szúnyogháló van, A keret és az ablak találkozásánál kinyomtam szilikon tömítővel, nem is jött be egy dög sem. Az öntapadósnál simán átnyomták magukat a rögzítésnél.
2015. okt. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már találnak valahol egy minimális rést behatolnak.

Én ekkor gumitalpu szobapapucs becéloz odacsap rásöpör papírra kidob ablakon verzió lép működésbe.


Sajnos most kersnek télivackot meg talán valami utó párzási időszak van, napközben napos időben nálunk is tele van a két terasz és sajnos a lakásba is bejutnak megtalálják a lehetőséget rá.


Ha minden tökéletesen le van szigetelve(nyílászárok) és tökéletesen fel van rakva szúnyogháló elvileg nem juthatnak be. Ha mégis valami nem tökéletes.

2015. okt. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nagyon vigyázz velük ezek a mai bogarak nem viccelnek az acél ajtót ajánlom azon nem jönnek át a mocskok ha az sem jönne be zárd le a szobát hermetikusan mint észak korea
2015. okt. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!