Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Szerintetek mulatsagos?

Lunariana kérdése:

Szerintetek mulatsagos?

Figyelt kérdés
Az en edesanyam retteg az egerektol, patkanyoktol,( meg a pokoktol, de ez nem fontos). Uj hazba koltoztunk ,es amikor pakoltuk a dobozokat talaltunk megragott bebiturmixport (hugome), megragott tesztst, lisztet. Gyanakodtunk ra ,hogy egerrel lehet dolgunk. A konyhaajtot zartuk, a macskaval egyutt, de o nem fogott egeret. Masnap vettunk ragacsott ,es korulbelul egy honap alatt megragta a kamraban( nemtudom,hogy hogyan ment be) a tokot, meg a padlizsant, de a szalonnas ragacsba nem ment bele. Ket nappal ezelott vettunk muanyag egerfogot, most amikor en eppen leckey csinaltam anya sikit, hogy szaladjak, mert az eger a sutuben van. Az egerkerol tudtuk, hogy nem normalis, mert nem ette a sajtot, es a szalonnat, de, hogy ilyen okos is legyen! A sutoben levo egercsapda kosara ki lett nyitva, es a szalonna eltunt. Nezi anya, hogy valami van a sarokban,es ekkor elkezdett szaladni fele az eger. Anya felsikoltott es elengedte a suto ajtajat. Modja megjek es nezzem meg .Behoztam a macskat, es kinyitottam az ajtot, de szecsetlen ott fekudt a nyilasba osszelapitva szegenyke. Kivittem oket, es a macskam joizuen elnyammogta. Ugy ket perce hallotunk csattanast .Anya kozolte velem, hogy mulkor latott egy duci egeret latott es, hogy ez egy sovany eger volt. Tortent mar veletek, hasonlo?

2015. okt. 9. 22:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elirasokert, es a szoismetletlesert (telefonrol irtam ).
2015. okt. 9. 22:24
 2/4 anonim ***** válasza:
mi nem félünk az egértől ha meglátok egyet próbálom minél hamarabb valamivel agyon ütni, volt mikor a teraszon valami lukból kimásztak és hirtelen 3-at tapostam agyon.
2015. okt. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem mulatságos volt :D Tetszett a sztori leírása.
2015. okt. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Orulok, bar ez az edesanyamnak nem volt mulatsagos :D Lehet, hogy van meg egy es, ha nem fogjuk meg akkor kicsik is lesznek. Lehet, hogy majd anya be se fog majd merni jonni ha lesznek kisegerek is. :)
2015. okt. 10. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!