Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lányok/Hölgyek! Van valakinek...

Lányok/Hölgyek! Van valakinek jó/mulatságos/cikis/kínos sztorija villantásról/villantásáról? Volt már "p"-s villantás is? Hogyan történt?

Figyelt kérdés

2013. jan. 21. 22:33
 1/5 A kérdező kommentje:
Miniszoknyában autóból kiszállni...
2013. jan. 22. 00:13
 2/5 anonim ***** válasza:
6%

Szexmániás perverz dög.

Az ilyeneket ki kellene kasztrálni.

2013. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ismerek ilyen lányokat. Van, aki meglehetősen sokszor "villant".

Általában úgy szokott történni, hogy a fényképezőn megnyomják a kioldót, és villantanak egyet.

Szerintem mulatságos, de néha túlzásba lehet vinni a vakuzást is.

2013. szept. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ismerősöknél pakoltunk, nagyon szeretek gombos cipzáros felsőket hordani melltartó nélkül. Ahogy pakoltunk az egyik doboz beakadt a cipzárba, ami gyakorlatilag köldökig húzta le. Ami a legszebb volt nem is vettem észre rögtön, a szintén segítő srác csak bámult én meg pakoltam tovább, dumáltunk Ő meg csak bámult, el telt jó pár perc mire rájöttem, ki van a póló alól minden. Miután rendeztem a ruházatom, össze mosolyogtatunk. Mondtam neki, hogy szólhatott volna. Azt válaszolt, de olyan szép volt. Jólesett nekem is de neki is.

Azóta is hordok cipzáros pólókat, és van hogy lecsúszik...

2014. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Barinőm nek volt

Osztálykiránduláson voltunk,fiúk lányok külön voltak amikor a fiúk kopogás nélkül bejöttek,azt mondták véletlen idehoztá a telójukat (amikor ott volt a zsebükben) a barinőim épp öltöztek,mar készen voltak ,csal barinőm öltözött amikor beléptek levette a melltartót és meglattak,mellvillantás!

Hú ezek a fiúk de h7lyék

2018. dec. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!