Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mik lehetnek ezek?

Mik lehetnek ezek?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi lehet az ágyamban de amikor le fekszek akkor ilyen 5 perc alatt a lábam tele lesz csípésekkel, meg a karom is! Nem tudom hogy mik lehetnek mert nem is látom hogy ott pattogna valami! Próbálkoztam már mindennel, ki mostam az ágyneműt, a matracot le szórtam matadorral, a takarót meg a párnákat is, de nem használt

2015. okt. 29. 12:29
 1/7 anonim ***** válasza:

pedig elsőre bolhára gondolok.

elég, ha 1-2 van, hetekig csípkednek úgy, hogy nem is látod őket.

2015. okt. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Trafó1 ***** válasza:
Ágyipoloska.
2015. okt. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

5 perc alatt?

Az nem egy hosszú idő, leülsz az ágyra meztelen lábbal, és figyeled, mi mászkál rajtad.

Allergia (műszálas ágyneműre) kizárt, ugye?

2015. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ruhán keresztül is csípnek, meg miközben a laptopon dolgozom a kezemet is meg csípték úgy hogy észre se vettem
2015. okt. 29. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Kutya vagy macska nem alszik bennt a lakásban?
2015. okt. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Éjszakára, ha alszol vegyél fel hófehér polót vagy trikót.Másnap fordítsd ki és alaposan vizsgáld meg van-e rajta pici feketés pöttyök. Az a bolhak.ki.Akkor ha ilyen van, akkor bolhád van. Nagy kád vízben merítkezzél meg, a hajadat is.Ágyneműt forró vízben mosd ki.A diólevél távol tartja őket.Tömjél meg egy kispárnát száraz diólevéllel.
2015. okt. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Poloska.
2020. okt. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!