Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A purhabot atragjak az egerek?

A purhabot atragjak az egerek?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy a patkany lazan atragja a purhabot de meg a gipszet is, viszont nem talaltam arrol konkret infot hogy az egerekkel mi a helyzet ilyen teren.


Tehat a megszilardult purhabon bejut az eger vagy megfogja?


2015. nov. 2. 21:52
 1/6 anonim ***** válasza:
De át ám! Úgy átrágja, hogy csak na! Még a betont is.
2015. nov. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán átrágja, mi 2 éve új ajtót raktunk be a régi helyére, purhabbal ugye körbe fújtuk és ugye 2 hétig nem foglalkoztunk az ajtó széleivel idő hiány miatt tehát nem vakoltuk le körülötte meg minden hanem úgy hagytuk és feltűnt egy napon hogy nagyon húz be a hideg, és akkor láttuk hogy az alsó saroknál igen nagy lyuk van amit egér rágott át, és persze hogy egér volt a házban...
2015. nov. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.
2015. nov. 3. 00:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Àtrágja, de van egy módszer ellene.

Tegyél a lukba, résbe jó szorosan fém mosogató dörzsi szivacsot és utána arra fújd a purhabot, azt nem rágja át. Én tettem a lukba ketté tört méreg erős szárított paprikát is. A környékről is eltüntek.

2015. nov. 3. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

huhh utolsó válaszolónak zseniális tanácsai vannak, ezekkel még sehol nem találkoztam, ki is próbálom őket; a fémdörzsis. tipp különösen tetszik, sokkal humánusabb, mint az üvegcserepek belekeverése a purhabba, vagy gipszbe...

azt meg nem is tudtam, hogy az egerek nem szeretik a csípőset, jó ezt tudni, de lenne egy kérdésem ezzel kapcsolatban: vajon a paprika-spray is jó lehet a por alakú erőspaprika helyett?

2016. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de figyelmetlen vagyok, most esik le, hogy nem is paprikapor kell, hanem szárított paprika, gondolom, az, amiből füzért szoktak csinálni... de lehet ilyenhez hozzájutni a városban?
2016. jún. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!