Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mi oldja a purhabot?

Mi oldja a purhabot?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
10%
semmi.
2013. márc. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
és ha rákerül egy kcsi a kézre?
2013. márc. 3. 22:01
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Letörlöd,a többi meg lekopik .
2013. márc. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Hígító,aceton,úgy mint a "hungarocell"-t oldja.

Nekem már volt hogy nem használtam el az egész flakonnal,persze a cső és a fúvóka még tele volt habbal és nem lehetett volna többször használni,átmostam velük és minden kijött belőlük.

2013. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Van direkt purhabeltávolító is, elég sokáig elég:

[link]

2013. márc. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké, akkor kipróbálom elsőnek az acetont, ha nem használ akkor a speckó eltávolítót. Szerintetek ha holnap használom akkor is lejöhet vele nem? mert jelenleg nincs kéznél
2013. márc. 3. 23:00
 7/9 Bence_ ***** válasza:

Aceton.

Ez van a tisztító szerében is. Innen tudom.

2013. márc. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy barátom szerint a kromofág oldja. Ő a purhabpisztoly tisztítására javasolta.
2013. márc. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Festékboltban dolgozom. A megkötött (száradt) purhabot nem hozza le, csak speciális anyag.Ilyen például a Mester purhab, festék eltávolító vagy a Soudal PU remover (PU eltávolító).

Az acetonos purhabtisztító a még friss, meg nem száradt purhabot tökéletesen viszi (purhab pisztoly tisztításra használják. Ha már megkötött, akkor max csak lágyítja, de fel nem oldja. Remélem segítettem.

2013. márc. 8. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!