Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Pontban háromnegyed 2 után...

Pontban háromnegyed 2 után pár perccel már szinte minden éjjel felébreszt egy motoszkálás, ami pont a fejem fölül jön a padlásról. Mi lehet az?

Figyelt kérdés

Volt fent egérírtó, de azt mondta semmi nyomát nem látni, hogy bármilyen állat lett volna ott fenn. Én meg voltam győződve róla, hogy menyét, de semmi ürüléket vagy kárt nem tapasztalt.

Ő rovarra tippelt, de amilyen ricsajt csapott ma este, az alapján biztos, hogy nem egy kis rovar.

Olyan volt, mintha gurított volna maga előtt egy kis vasgolyót, ami vegig hangosan gurult a fa padláson, ő meg futott utána. Erre keltem föl, azóta nem hallottam.

Mi a fene lehet?



2015. nov. 4. 02:10
1 2
 11/11 anonim válasza:
Én azt tudnám ajánlani hogy esetleg egérfogót helyezz el a padláson azon a részen illetve van aki a lisztet írta az sem rossz ötlet, illetve ha van macskád akkor északára nem lenne hülyeség felengedni a padlásra. Ha ezek sem segítenek akkor rakj világítást és egy kamerát ami rögzít az éjjel és meglátod milesz az:D jobb ötletem nincs. Illetve ha ezek sem válnak be éjszakázz a padláson hátha látod mi az.
2015. nov. 29. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!