Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan írtsam ki az egeret?

Hogyan írtsam ki az egeret?

Figyelt kérdés
A mérget nem eszi meg egyáltalán, a ragasztócsapdába nem megy bele, leraktam és messziről kerüli, mi mást tehetnék ha nem eszik meg semmit amit lerakok és a csapdát is kerüli?
2015. dec. 26. 11:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Biotollt meg kell hogy egye
2015. dec. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Lakásban v. egyéb beltérben a lecsapós egérfogónál jobbat még nem találtam. (Méreggel az a baj, hogy a döglött egér igen büdös tud lenni, és eltávolítani sem egyszerű, ha már szétfolyt.)

Padláson, más jól szellőző helyen meg a rágcsálóirtó pépet használom, azért odavannak. Konkrétan a Protect nevűt szoktam venni, de szerintem a többi is jó.

2015. dec. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Nekem bejött valahogy egy egér a kamrába. Egy üres befőttesüveget letettem a szájával lefelé a földre, egy diót félbevágtam, és azzal kitámasztottam az üveg száját, úgy, hogy a dió héja kifelé legyen. Az egér bemászik a résen az üvegbe, és amikor rágni kezdi a diót, az annyira labilis, hogy az első mozdulattól kidől az üveg alól, és az üveg ráborul az egérre. Amikor becsuktam a kamraajtót, kb 20 perc múlva az egér megvolt fogva.
2015. dec. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi ilyenkor beengedjük a macskát, egy perc alatt megfogta legutóbb... Macskátlan megoldást nem tudok, nekünk mindig volt. De ez egy trükkös egér lehet...
2015. dec. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én egyszer vittem be a szelíd és dorombolós macskát a spájzba egeret fogni, de úgy meg volt rémülve az ismeretlen helytől, hogy amint rácsuktam az ajtót, 10 másodperc múlva kint volt a 2 m magasan lévő szúnyoghálós ablakon át.
2015. dec. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

én most ezt használom

[link]


eddig bevált, nagyon érzékeny

kolbászt szoktam rárakni a tálcájára

2015. dec. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
légpuskával becélzod ozt tűz ozt volt egér cafat maradt...
2015. dec. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Topor G ***** válasza:
Egérragasztós kartonlap közepén egy keksszel be kell hogy váljon, és lakásban is használható
2016. jan. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Topor G ***** válasza:
Tegyél ki többet, falak mentén, meg ahol jár. Persze ha berágta magát valami finomabba, nem fog egy kis darab keksszel vacakolni...
2016. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
32%
Nézd meg a Tom és Jerry-t abban van sok megoldás erre. :D
2016. ápr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!