Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Koltoztek a molyok is?

Koltoztek a molyok is?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

November vegen koltoztunk,a masik lakasban mar regota kuzdottem a liszt molyokkal.koltozeskor semmi olyan elelmiszert ne hoztam amit szeretnek.viszont a pakolaskor vettem eszre,hogy bevettek maguk az ideny ruhak szekrenyebe is.ott pihentek a ruhakra halozva a kis kukacok :( minden ruhat egyesevel attneztem+mostam.amit tudtam meg ott.amit nem azt itt az uj lakasban mosasig az erkelyen tartottam.a gyerekek tarsasaiban is voltak kukacok,a doboz also es felso resze kozott.azokat is eltavolitottuk es a jatekok is mentek az erkelyre par napra.

Most megis leharcoltam a konyhaban egy kifejlett lepket es ezelott par hettel a szobaban is kettot. Sikerult megis elkoltoztetnem valahogy a kis dogoket???mit nezzekeg att?mivel tarakitsak,mossak ki???azt olvastam erre a fajtajara a levendula nem jo.

Elnezest az ekezetek hianyaert,telefonrol vagyok.


2016. jan. 4. 06:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Mit nézz még át: MINDENT!

Mivel takaríts ki: Molyirtó esetleg???

2016. jan. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a régi építésű, de számotokra új lakásban voltak. Az élelmiszer moly hernyói bebábozódás előtt keresnek zavartalan helyet maguknak. Az élelmiszer tárolására szolgáló polcok alsó felét kell alaposan átnézni, mert ott szoktak nyugalmas helyet találni.
2016. jan. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem a leírásodat, sajnos a készletmoly (élelmiszermoly) és a ruhamoly is beköltözött hozzátok. A társasjátékokba ez utóbbiak költöznek bele. Bábolnai gyártású feromonos ragacsos csapdát vegyél többet, és minen olyan helyre akaszd ki, ahol várhatóak.

Külön van készlet (élelmiszer) molyokra és ruhamolyra.


[link]

2016. jan. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.nagyon remelem,hogy itt sikerul oket megfekezni.ma attneztem mindent de nem lattam sehol kukacot es lepket sem masikat....
2016. jan. 4. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Az erkélyre való kipakolásnak nem volt értelme, pár fokig még a fagyot is elviselik. (Most ezekben a -10-15 fokokban már érdemes lett volna.) De inkább csapdázz, mielőtt elszaporodnak.
2016. jan. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!