Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hangya irtása, elűzése a...

Hangya irtása, elűzése a szobából?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segítségetek kérném hogyan is irthatnám, vagy űzhetném el a hangyákat a szobából? Rossz szokásom, hogy tv nézés közben nassolok valamit, és egy egy elhullajtott morzsára megjelennek a hangyák. Tegnap is így történt és nagyon idegesítő. Megfigyeltem, hogy az oszlopon lévő csempén alul van pár nagyon apró lyuk, és oda mentek befelé. Fogalmam nincs hogyan kerülhettek oda. Hányan lehetnek ott? Mi a leghatásosabb otthoni módszer a kiirtásukra? Sütőpor tényleg hatásos? Na és az ecet? Ha sütőport tennék oda, mennyi idő múlva jönnének rá, és mikor ennék meg? Mennyi idő, mire elpusztulnának?



2016. jan. 20. 12:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Vannak hangyairto csalétkek amik idövel a teljes bojt kiirtják. Neked olyan kell, nem hangyalábhintöpor (sütöpor).
2016. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vape kis dobozka, ahol közlekednek, általában a fal mellett, oda tedd ki. Jóízű nekik, behordják a bolyba és belepusztulnak.

[link]

2016. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én a dezodorommal szoktam a lyukba fújni,nagyon hatásos és még jó illat is lesz.
2016. jan. 20. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szigetelt házon a szigetelés alatt építettek bolyt, aztán a szobaajtó fájába rágtak kis lyukakat. Kiírtotta a Vape dobozka.
2016. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem ez a fajta vált be 100%-osan, nagyon tudom ajánlani.

Behordják a helyükre, és mindegyiket kiírtja. :)

2016. jan. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen csalikra még soha rá nem mentek, pedig az itt ajánlott fajtákat és mást is kipróbáltam az évek során.

Ha te is úgy látod, hogy nem kell nekik, akkor csináld azt, mint én:

Kiteszek alufóliára egy kis darab sült húst, szalámit, vagy egyéb csemegét, amit másnapra ellepnek. Mikor már odaszoktak, ráöntöm ezt az irtószert. Így már elhordják azt is, és eltűnnek.

2016. jan. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Sót szórok a járathoz.

2018. aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!