Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Nem beltéren, hanem kinn az...

Tom0919 kérdése:

Nem beltéren, hanem kinn az udvaron, hangyák ellen van valami jó megoldás?

Figyelt kérdés
2016. máj. 23. 09:08
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Miért zavarnak kint a hangyák?
2016. máj. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem pl azért zavart mert a kert egyetlen kiülésre, napozásra alkalmas helyén jelentek meg, ellepték a székeket, mindent. Sütőporba porcukrot kevertem és azt szórtam ki. Eltűntek teljesen onnan.
2016. máj. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl. Stix hangyairtó porral lehet próbálkozni, főleg a fészkekre szórva és beöntözve hatásos állítólag.

Én is ilyent akarok venni, mert már évek óta egyre több a mindenféle színű és méretű hangya a kertben. Nagy károkat okoznak, minden kisebb növényt megesznek, a vetemények felének annyi, mennek végig a sorokon, az oltványok rügyeit kirágják, stb.

2016. máj. 24. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 kisspistaistván válasza:
szerezz egy hangyászsünt.
2016. máj. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a legbarbárabb módszer a legjobb véleményem szerint. Megkeresed a fészket, és szimplán kiásod, majd elviszed egy olyan félreeső helyre ahol nem zavar. "Átköltözteted".

Ha meg nagyon ki akarod őket nyírni, akkor amikor égeted az avart, akkor arra dobod rá a fészket (persze ne aludjon el tőle a tűz), vagy egy nagy vödör vízbe.

Gumicsizmában csináld, különben meg leszel csipkedve.

2016. máj. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
0%

Álljunk csak meg egy pillanatra.

A hangyák ki tudja mennyiszer több ideje élnek ezen a bolygón, mint a kimondott "ember", aztán még te akarod őket kiirtani?

2016. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki a franc akarja a hangyákat kiirtani? Csak egy bolytól akar megszabadulni... ezen a vonalon elindulva az előbb volt az ő udvara, mint hogy az a boly oda került :D
2016. jún. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!