Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ágyi poloska írtást kell...

Björk kérdése:

Ágyi poloska írtást kell végeztetni sürgősen a lakásban. Tippeket szeretnék kérni, hogy Budapesten melyik poloskaírtó "szervezettel" érdemes megcsináltatni?!

Figyelt kérdés
2016. máj. 24. 16:57
 1/5 Lupati ***** válasza:
Sajnos nálunk is kellett irtani(10eFt) de nehéz szabadulni tőlük. 10.em zugló.írj mailt megbeszéljük.
2016. máj. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Abatox kft.-vrl csináltuk anno. Az ár reális, a garanciájuk ugyan olyan,mint bárkimásé. A fertőzés durva volt esetünkben, nagyon megszenvedtünk vele((
2016. máj. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Bio-kill.

Ágyra is fújható.

2016. jún. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Felejtsd el a többi válaszadót, ha súlyos a helyzet akkor érdemes a legprofibbat kihívni, és még akkor is nagy szerencse kell hogy sikerüljön. (Ezért van csak az x. irtás után garancia) írj privit
2016. jún. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

én is megrendeltem egy cégnél. nagyon sokat fizettem. kétszer is voltak, de minek. harmadszorra nem volt hajlandó jönni. Vettem egy hőlégfúvót. Ezzel körbefújta a felületeket. Itt elvben (és gyakorlatban kis peték nem maradtak élve.) A bútorok mögé is befújtam. A 60 C fok biztosítva lett. Az ágy környékén összeszedtem a textililkat, 60 C fok-n mind átöblítettem. A papír cuccaimat (könyvek, iratok, stb) betettem a mobil infra szaunámba. A nyílását jól betömködtem. Maximumon ment 30 percet. Benne hagytam másnapig. Ezen a területen azóta sincsenek poloskák. Ezenkívül a lihthof ablakokat szigetelőszalaggal körbezártam. Itt egyértelmű volt a poloska bejutás helye. Fészek és pókok maradványa. Ez volt 3 éve.

Most a lakás másik szobájában egyik napról a másikra, minden előjel nélkül szétrajzottak a poloskák. Könyvek, papírok mobil infrába, textiliák mosógépbe, falak, bútorok forrólevegős kezelése. Másnap reggel falon gyaloglók forrólevegős kezelése. Ez volt két napja. Úgy tűnik nyugi van, de pár nap, hét múlva kiderül. Addig is reggeli figyelőszolgálat.

Érdemes elolvasni a poloskákról szóló cikkeket. Meg kell érteni hogyan élnek, szaporodnak és akkor könnyebb a védekezés is. A kezelést követő napon a szobában bekapcsoltam 2 órára az ózongenerátort maximumon. Spuri el otthonról. Az a minima, hogy nem használt az esetleges maradéknak. Ózongenerátor használata előtt el kell olvasni a tudnivalókat!!!

2016. dec. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!